Zažádejte si o slevu

Pro úspěšnou registraci je nutné uvést datum narození!
Zadejte prosím datum narození.
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro účely provedení registrace. S údaji bude nakládáno podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, i Nařízení (EU) 2016/679.
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení, informací o novinkách a dárkových programech.


Regenerační krém na ruce s hadím tukem tianDe - moje recenze


Jdu se pochlubit svojí zkušeností s krém na ruce s hadím tukem od tianDe. Několik let jsem se po sundání gelových nehtů trápila s lámavými nehty. Znáte to, že jo?! :(  Nehty na ukazováčku a prostředníčku se mi při určité délce roztřepily a byly v tu ránu pryč. Takže ostříhat a znova...

Kolegyně mi však poradila, abych zkusila používat Regenerační krém na ruce s hadím tukem. Musím říct, že super hydratuje a vyživuje. Pokud jsem měla na rukou nějaké podráždění, krásně se sklidnilo. Ruce jsem měla fakt krásně jemný a nádherně se tenhle krém vstřebává (nemám ráda krémy na ruce, který se nevsáknou ještě po 5 minutách). Prostě za mě je moooc fajn. Ale po každodenním používání tohoto krému ...

Regenerační krém na ruce s hadím tukem tianDe - moje recenze
Publikováno: , www.Kosmetika-TianDe.cz

Ale co mě fakt potěšilo?! Holky já mám nehty! Konečně po cca 3 týdnech používání opravdu každý den se nehty zpevnily a po víc, jak měsíci používání mám konečně všechny nehty dlouhý.
A když potřebujete zregenerovat pokožku vašich rukou, tak tenhle "tianDí hadí" krém s obsahem přírodních složek (jak píšu výše) pokožku vyživuje, hydratuje, pomáhá zklidnit podráždění a zrychluje obnovu poškozené tkáně. Je určitě určen na každodenní používání. A super voní!
Při pravidelném používání se pokožka vašich rukou stane sametově jemnou a zdravě vypadající.

AKTIVNÍ LÁTKY:
Hadí tuk - má příjemné a antiseptické účinky na pokožku, vyživuje, doplňuje zásobu esenciálních mastných kyselin, stimuluje regenerační schopnosti pokožky, odstraňuje suchost a podráždění.
Kyselina stearinová - čistí, obnovuje lipidový plášť pokožky, zlepšuje její pružnost.
Allantoin - má regenerační účinky, zjemňuje a zklidňuje pokožku a chrání ji před negativním působením vnějších faktorů.
Aloe - extrakt aloe zklidňuje, změkčuje a hydratuje pokožku, stimuluje její regeneraci, zlepšuje pružnost, vyhlazuje jemné vrásky.


Odkaz na eshop tianDe: REGENERAČNÍ KRÉM NA RUCE S HADÍM TUKEM tiande  

V případě jakýchkoliv dotazů mi napište zprávu, zavolejte a budu se Vám věnovat. Na všechny dotazy ráda odpovím. Pokud chcete nakupovat se slevou více, jak 30% (klidně i pro svoji osobní potřebu) - slevu Vám nastavím.

Kontakt na mě:  LIBUŠE STRNADOVÁ                     Email: libus333@seznam.cz
Telefon: 724 939 940                   Facebook: Libuše Strnadová           Facebook tianDe:  TianDe - Libuše Strnadová

Můj webový katalog tianDe:  ONLINE KATALOG TIANDE                Můj osobní web: WWW.LOVE-TIANDE.CZ