Zažádejte si o slevu

Pro úspěšnou registraci je nutné uvést datum narození!
Zadejte prosím datum narození.
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro účely provedení registrace. S údaji bude nakládáno podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, i Nařízení (EU) 2016/679.
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení, informací o novinkách a dárkových programech.


Proč TianDe

Proč miluji TianDe

TianDe znamená v překladu « nebeská dokonalost » a celá myšlenka vychází z tradiční čínské medicíny. 
     TianDe je unikátní kosmetika a produkty pro zdraví, které jsou vyráběny dle originálních tisíce let starých receptur Tibetu, Číny a Altaje ....
     Produkty obsahují vysoké procento přírodních složek a s využitím nejnovějších technologií zaručují vysokou účinnost a zároveň velmi jemně působí a harmonizují lidský organismus. 
      Kosmetika a doplňky pro hygienu obsahují pouze přírodní složky a to až 98% … přírodní ingredience z léčivých bylin ( ženšen, lotos, zázvor… ), složky živočišného původu ( hadí tuk, ovčí placenta, šnečí mucin, kolagen… ), éterické oleje ( z jasmínu, ylang ylang, rozmarýnu…) a minerály ( zlato, stříbro, perly…). 
Bylinky jsou sbírány jen v určitých obdobích, dle lunárního kalendáře pro co největší účinek. 
Voda používaná v kosmetice TianDe je získávána z minerálních pramenů a hlubokého moře.

PŘI SPRÁVNÉM POUŽÍVÁNÍ JE VÝSLEDEK SROVNATELNÝ S TERAPEUTICKOU LÉČBOU. 

     Vysoká kvalita našich produktů TianDe je potvrzena mezinárodní certifikací ISO 9001 2000.
      TianDe je ruská firma, která funguje 10 let, na českém trhu je 6 let … 


TianDe má velmi rychlý účinek, a zlepšuje pleť pomocí látek, které prostupují do hloubky. Dovede stimulovat k činnosti naše vlastní buňky, i když jsou už tzv. "spící"… 
Tiande dovede doslova tyto buňky "probudit" a aktivovat, aby zase začaly "pracovat". 

TianDe obsahuje spoustu účinných přírodních látek, jejichž účinek je v čínské medicíně tradiční už po tisíciletí a má energetický náboj… 
TianDe kosmetika dovede "nabít" pleť i jedince velkou energií, a to hned napoprvé a účinek je znát již při prvním ošetření.


Na těchto stránkách naleznete náš katalog, který si můžete nejen prohlédnout, ale také z tohoto katalogu TianDe objednat ;) 

Pokud by se Vám naše výrobky zalíbily natolik, že byste je chtěli nabízet a prodávat dál, neváhejte nám napsat ;-) 
Budeme se Vám plně věnovat.

TianDe svým zákazníkům i obchodníkům nabízí jednu z největších provizí, které u kosmetiky v České republice jsou ...rozdělení TianDe podle řady :-)

 • "20 30 40"
 • Active Life
 • Aloe Rich
 • Altai Sacral
 • Asian Beauty
 • Bio Rehab
 • Botoluxe
 • Baby Bambo
 • Collagen Active
 • Dolce Vita
 • Dual System
 • Ecosphere
 • Energie bylin
 • Fucoidan
 • Hadí tuk – Snake Factor
 • Hainan Tao
 • Chilli papričky
 • In Top
 • Ženšen
 • Ling Zhi
 • Marine Collagen
 • Master Herb
 • Model Up
 • My Family Care
 • Nefritová svěžest
 • Phyto Code
 • Pro Botanic
 • Pro Comfort
 • Shambhaly Gifts
 • Sheep Placenta
 • Shou Wu
 • Skin Triump
 • Šnečí mucin – Snail Secret
 • Solution
 • Spa Technology
 • Talasso
 • Tibetské byliny
 • Vitamin C
 • Zhenfei PerfectTOP PRODUKTY - Domácí "zdravá" lékárna TianDe ☺

♥ 1. SLAVITON
Fytogel s vynikajícími komplexními účinky na lymfatický systém a žíly včetně hemoroidů. Altajští šamané používají balzámy s touto recepturou mj. na posílení cév, vyčištění usazenin v žilách a zpevnění žilních stěn. Pravidelné používání gelu navozuje pocit lehkosti, odstraňuje otoky, napětí, bolest. Kaštan koňský, heřmánek, tymián a rozmarýn mají silné protizánětlivé účinky, uvolňují otoky sliznic ( zlepšují dýchání při rýmě a zánětu průdušek ), působí protistresově. Gel se rychle vstřebává a působí od hlavy až k patě. Vyzkoušejte masáž pokožky hlavy Slavitonem! Budete se cítit odpočatě a zároveň plní energie!

♥ 2. ORTOFYT
Hledáte rychlou úlevu od bolesti přírodní cestou ? Dle tradiční altajské receptury sestavený masážní gel obsahuje mj. vanillylový éter vypínající receptory bolesti. Zároveň místo prohřívá ( ale nepálí ).
Díky dalším dvěma složkám – extraktu z rozmarýnu a včelímu propolisu – funguje jako přírodní antibiotikum, zastavuje degenerativní změny v kloubech a zlepšuje jejich pohyblivost, stimuluje imunitní systém a zlepšuje mikrocirkulaci krve. Chcete se zbavit ztuhlosti a pocitů chladu? Používejte pravidelně na masáže páteře, ramen, malých i velkých kloubů. 
Budete překvapeni účinky !

♥ 3. BYLINNÉ ČAJE 
Rostliny pro bylinné čaje řady „Dary Shambaly“ byly sesbírány na Altaji - v jednom z nejčistších míst na planetě. Vysoká účinnost čajů je dána jedinečností místa sběru a technologie zpracování. Všechny receptury vycházejí z filozofie tradiční čínské medicíny – cíleného a synergického kombinování bylin. Každý čaj má svého „císaře“ – bylinu, která určuje záměr působení čaje a další „premiéry“ a „vyslance“ – byliny, které „slouží císaři“ - doplňují a posilují účinky hlavní byliny.
Vyzkoušejte blahodárné účinky našich čajů ! 
Zaujaly Vás barvy nebo symbolika na některém z nich? Věříte, že intuice Vám napoví, co je pro Vás vhodné ? 
Tibetský sběr, ženský čaj s děhelem čínským a tužebníkem, mužský čaj s maralím kořenem nebo čaj s ostropestřcem doporučujeme jako základ všech ozdravných kůr.

♥ 4. PERLOVÝ PUDR 
Víte, že v čínské lékárně si můžete koupit perly na váhu pro domácí užívání ? Proč ? Perly a perlový prášek jsou tisíciletím ověřené prostředky pro udržení mladosti a zdraví. 
Díky TianDe máte možnost vyzkoušet si 100 % přírodní produkt, obsahující komplex minerálů a stopových prvků s vysokým obsahem vápníku.
Na co se dá perlový prášek použít ? 
Na pleť, vlasy, nehty, zuby, na hojení zranění a defektů kůže. Nevěříte ? Zázračný elixír z jemně namletých perel posiluje obranyschopnost buněk, aktivuje povadlou, unavenou kůži, zlepšuje její imunitní schopnosti. Stimuluje krevní oběh, podporuje aktivitu buněk, čímž dochází k rychlejším regeneračním procesům. Lze aplikovat jako masku – zklidňuje podráždění, sjednocuje barevný tonus pleti, pomáhá odstranit pigmentové skvrny.

♥ 5. PŘÍPRAVKY S MUCINEM HLEMÝŽĎŮ 
Malý ranhojič do kapsy ! 
Díky praktickému 10 ml balení s uzávěrem je možné jej mít vždy při sobě. Proč ? Hlemýždí mucin obsahuje velké množství aktivních látek s vysoce regeneračními účinky. Zlepšuje mikrocirkulaci krve, aktivuje a čistí lymfatický systém a zklidňuje mnohé kožní problémy. Záděry, drobné ranky, zánětlivá ložiska, podráždění kůže, alergické projevy, ekzémy, lupénka - to jsou jen malé příklady použití. 
Zklidňující efekt je okamžitý. Při pravidelném použití se i dlouhodobé potíže výrazně zlepšují.

♥ 6. ALUNIT ( Natural VEIL ) = lékárnička na cesty
Tento produkt se vejde do každé kabelky a je okamžitě k použití. Díky praktickému víčku, které výrobek chrání, je k dispozici zároveň nádobka pro vytvoření hojivého roztoku.
100% přírodní minerál vulkanického původu se používal již ve starém Egyptě pro antiseptické, antivirové a antibakteriální účinky. Okamžitě zastaví krvácení, zklidňuje podráždění a záněty pokožky. Napomáhá vstřebání modřin. Zklidňuje reakce na bodnutí hmyzem. Už žádné svědivé pupeny po komářím bodnutí !
Je rozpustný ve vodě. Roztok lze použít pro oplachy a výplachy dutiny ústní ( podporuje hojení zánětů dásní, paradentózy a aftů ), intimních partií, ran a jiných poranění kůže ( desinfikuje, stahuje a zrychluje hojení )

♥ 7. FYTONÁPLASTI
Dávná moudrost východu – to je perfektní znalost bylin a jejich účinků na lidské zdraví. Přikládáním bylinných obkladů léčili tibetští mnichové i čínští lékaři mnohé nemoci a neduhy. 
Bolesti zad, páteře, kloubů, svalů, zubů; bolesti v podbřišku při menzes; bolesti hlavy a krční páteře; zlepšení hojení po zlomeninách a úrazech; vyvedení toxinů z těla; posílení imunity a vitality – to jsou příklady možností použití náplastí tianDe.
Co Vám přinese lepení náplastí na kůži ?
pohodlné použití a okamžitý efekt;
rychlejší účinek, adresný a neustálý přísun aktivní látky;
působení na příčiny a důsledky potíží současně;
možnost terapeutického působení harmonizací akupunkturních bodů a meridiánů;
zcela „čistý“ přírodní postup bez nepříznivých vedlejších účinků běžných chemických léků.
Náplasti fungují na principu suchých kapaček.

♥ 8. ENERGIE ŽIVOTA
Stimulace bylinami přes pánevní dno. 
Trápí vás únava a vyčerpanost ? 
Díky unikátní receptuře bylin z panenského Altaje zažijete okamžitý nárůst energie ! Tradiční čínská medicína mistrně kombinuje léčivé vlastnosti bylin se záměrem nastolit a udržet rovnováhu organismu. 
Vložka / suchý obklad Energie života:
harmonizuje hormonální systém u mužů i u žen ( zvyšuje libido, řeší neplodnost )
obnovuje správnou činnost prostaty
působí hojivě při hemeroidech
účinně čistí střevo od toxických odpadů, podporuje správné vylučování
komplexně řeší všechny oblasti ženského zdraví ( PMS, nepravidelnou menstruaci, záněty, výtoky, endometriózu, mykózy, cysty, myomy )
zrychluje regeneraci po gynekologických operacích
při přechodu a po něm působí preventivně proti poklesu dělohy, vysychání sliznic, inkontinenci moči a stolice


Seznamte se s našimi produkty tianDe

Spojení moderní technologie a starodávných receptur čínské medicíny
Slaviton - TianDe

Slaviton - TianDe

Altaj je jedinečné místo. Jeho území je zařazeno do seznamu UNESCO jako jeden z málo...

Maska na pokožku kolem očí na vrásky se 100% kolagenem tianDe

Maska na pokožku kolem očí na

Maska na pokožku kolem očí na vrásky se 100% kolagenem - pro hladkost a pružnost kůže -...

Peeling na obličej Tibetian Herbs TianDe

Peeling na obličej Tibetian

Peeling na obličej Tibetian Herbs TianDe - síla rostlinPeeling šetrně a hloubkově čiští...

Intenzivní komplex na pokožku kolem očí Tibetian Herbs TianDe

Intenzivní komplex na pokožku

Intenzivní komplex pro pokožku kolem očí TianDe - to jsoudva přípravky v jednom: maska na...