Zažádejte si o slevu

Pro úspěšnou registraci je nutné uvést datum narození!
Zadejte prosím datum narození.
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro účely provedení registrace. S údaji bude nakládáno podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, i Nařízení (EU) 2016/679.
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení, informací o novinkách a dárkových programech.


O TianDe

TianDe

Korporace zdraví a krásy TianDe byla založena v roce 2007 v Rusku. Pro zakladatele TianDe se staly inspirací země východní Asie, starodávné léčebné tradice pocházející ze starověké Číny a Tibetu, filosofické a duchovní tradice Východu, a to vše najdeme mezi základními kameny TianDe.

V České republice je TianDe zastoupeno od března roku 2012. Oblíbenost v evropských zemích neustále roste.

Další důležitou součástí korporace TianDe je Altaj. Pohádkové území s množstvím náboženských památek a posvátných míst. Altaj je malebnou domovinou TianDe. Přímo z Altaje, na jednom z nejkrásnějších a ekologicky nejčistších koutků naší planety, "pochází" naše výrobky tianDe.

Jsme přesvědčeni, že v přírodě lze najít vše nezbytné pro zdraví i krásu člověka. Proto při výrobě produktů TianDe jsou používány unikátní přírodní ingredience. Abychom uchovali všechny užitečné vlastnosti přírodních složek, které tianDe obsahuje a předali je lidem, snažíme se při výrobě produktů používat ty nejmodernější technologie.

Korporace TianDe se řídí mezinárodními standardy kvality podle ISO 9000-2001 a GMP.

Produkce TianDe je dnes zastoupena v 32 zemích světa. V České republice oblíbenost TianDe neustále stoupá!

Podle strategie rozvoje korporace bude TianDe do roku 2020 celosvětově proslulou značkou a její produkce bude snadno dostupná pro všechny obyvatele naší planety.

Kosmetické přípravky TianDe představují syntézu nejnovějších vědeckých úspěchů a staletých zkušeností tradiční čínské medicíny. Tajemství orientálních léčitelů vyvolávají opravdové nadšení vědců a lékařů na celém světě. V arzenálu tradiční čínské medicíny se nachází víc než 5 tisíc "léčivých" složek rostlinného a živočišného původu.

Mnohé z nich jsou jedinečné svým účinkem, čímž jsou velmi ceněny na Západě i v Evropě: ženšen, housenice čínská (cordyceps), zelený čaj, lesklokorka lesklá (houba lingzhi), houževnatec jedlý (houba shiitake), placenta, a další.

Starobylé recepty čínské medicíny, zdokonalované v průběhu pěti tisíciletí, získávají ve spojení s moderními technologiemi větší efektivitu, což umožňuje řešit ty nejsložitější kosmetické úkoly.

Kosmetické produkty TianDe se vyrábějí v těch největších čínských závodech v souladu se světovými standardy kvality (ISO 9001:2002 a GMP).

Představte si, že kosmetické složky jsou živé předměty. Když se octnou v kelímku s krémem nebo pleťovým tonikem, začínají spolu komunikovat a vzájemně na sebe působit. Z takové komunikace se rodí to nové, čehož by ani při nejlepší vůli nedosáhla žádná ze složek sama o sobě. Podobá se to na hru symfonického orchestru: hudba, která se zrodila díky harmonické hře 100 hudebníků, je něčím mnohem větším než jen pouhou směsicí zvuků. A ani jeden hudebník nedokáže sám zreprodukovat takové znění. Tento příklad ilustruje princip synergie, jenž je základem produkce TianDe. Složení různých komponentů v kosmetických kompozicích TianDe nevytváří pouhý součet, nýbrž zcela novou kvalitu, která zaručuje největší možnou efektivitu přípravků TianDe.

Kosmetické linie společnosti TianDe jsou založeny na systematickém přístupu k zachování krásy pokožky. Povrchová očista, systematické hloubkové čištění, tonizace, hydratace a ochrana, které potřebuje mladá kůže, jsou postupem času doplněny o procedury intenzivní výživy, obnovy kožní pokrývky na buněčné úrovni a liftingu. Recept každého přípravku se vypracovává s ohledem na typ kůže, její citlivost, věk a existující problémy. Pečujte o sebe s pomocí kosmetických produktů TianDe a následujte hlavní trend krásy a mládí. Vaše kůže si to zaslouží!

Kosmetické produkty TianDe jsou zaměřeny na podporu a obnovu vlastních funkčních mechanismů kůže. Jsou povolány, aby zvýšily její ochranné funkce, nikoliv prováděly tuto práci místo ní. Toho je dosaženo pomocí obnovy přírodní rovnováhy, posílením imunity a obranných funkcí kůže. Působit na na příčinu, ne na následek problému ? to je princip, na němž staví tradiční čínská medicína. Samostatně se vypořádat s poruchami životních procesů kůže pomáhají kosmetologické programy na bázi fytoochranných komplexů, rostlinných bioproteinů a ceramidů, mořských biokomplexů, peptidů a spousty dalšího.

 

Kosmetika TianDe – katalog TianDe naleznete zde:   KATALOG TianDe

Registrace TianDe , sleva TianDe zde:  REGISTRACE TianDe

Blog kosmetika TianDe zde:  www.TianDe.info …


Seznamte se s našimi produkty tianDe

Spojení moderní technologie a starodávných receptur čínské medicíny
Komplexní péče pro vypnutí a zvýšení pružnosti pleti tianDe - maska + krém

Komplexní péče pro vypnutí

Naše metabolické pochody se po 25 roku věku zpomalují, v pokožce nám klesá úroveň tvorby...

Solná koupel na nohy Čínské bylinky TianDe

Solná koupel na nohy Čínské

Solná koupel na nohy Čínské bylinky tianDe, obsah 50gSolné koupele Master Herb TianDe -...

Vložka pro muže Tajemství císařských komnat tianDe

Vložka pro muže Tajemství

Je známo, že v komnatách panovníků starověké Číny se kromě hlavní ženy nacházelo dalších...

Fluid na oční víčka Ocean Riches tianDe

Fluid na oční víčka Ocean

Víte, že pokožka kolem očí prozradí skutečný věk ženy při prvním pohledu? Je to proto, že...