Zažádejte si o slevu

Pro úspěšnou registraci je nutné uvést datum narození!
Zadejte prosím datum narození.
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro účely provedení registrace. S údaji bude nakládáno podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, i Nařízení (EU) 2016/679.
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení, informací o novinkách a dárkových programech.


Nachlazení, rýma, kašel - tianDe


Zimní období nebo sychravé jarní počasí si dovedou moc pěkně "pohrát"s naším imunitním systémem. Ráda bych Vám napsala článek - Jak si s pomocí tianDe poradím i bez léků. Samozřejmě, pokud se děje něco vážného - uháním k lékaři. Ale již mnohokrát nám doma pomohlo tianDe. A jak? Například takto:

RÝMA: Připravím si roztok z Alunitu - napustím si do sklenky cca 1dcl vody a do něj cca 3 až 5x namočím Alunit -  a tímto roztokem si vystříkávám nos (použít můžete lahvičku od nosního spreje s rozstřikovačem). Čelo namažu Slavitonem a do nosních dírek vatovou tyčinkou (pozor, v nose někoho fakt štípe - každý nesnese - ale fakt pomáhá "protáhnout" nos). Na noc lepím na kořen nosu a čelo proužek náplasti Jian Kang.

Při hrozícím zánětu středního ucha lepím čtvereček fytonáplasti Jian Kang i před ucho a za ucho.

Nachlazení, rýma, kašel - tianDe
Publikováno: , www.Kosmetika-TianDe.cz
KAŠEL: Hrudník a záda mažte Slavitonem, případně Orthophytem (pro zahřátí). Na hrudník lepte čtvereček náplasti Jian Kang, případně detoxikační náplast na průdušky.

TEPLOTA: Chladivým gelem Slaviton mažte při zvýšené teplotě chodidla a zápěstí.

BOLEST HLAVY: Na čelo, spánky a týl hlavy lepte malý čtvereček náplasti Wutong. Čelo a spánky mažte Slavitonem.

BOLEST V KRKU: Kloktejte roztok Alunitu (do víčka nalijte trochu vody, v ní namočte na několik vteřin krystal Alunit a vykloktejte). Na krk si připravte obklad z vložky Energie života (dětem postačí 1/2): vložku přilepte např. na šátek a velmi lehce ji navlhčete vodou.

BOLEST KLOUBŮ A SVALŮ: Bolavá místa prohřívejte masáží gelem Orthophyt, zaměřte se zejména na oblast beder a ledvin.

OSLABENÁ IMUNITA, ÚNAVA: Připravte si solnou koupel nohou - v horké vodě v lavoru rozpusťte Talasso nebo Master Herb sůl na nohy a ponořte je do připravené lázně min. po kotníky na cca 20 min. Pijte zázvorový čaj tianDe. Dopřejte si detoxikační kúru - min. 10 dní lepte na noc na chodidla detoxikační náplasti Master Herb.