Zažádejte si o slevu

Pro úspěšnou registraci je nutné uvést datum narození!
Zadejte prosím datum narození.
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro účely provedení registrace. S údaji bude nakládáno podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, i Nařízení (EU) 2016/679.
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení, informací o novinkách a dárkových programech.


Zubní hygiena tianDe Dr.Taiga


TianDe přípravky pro ústní hygienu, které jsou založené na léčivých rostlinách z tajgy!

Komplexní zubní fyto-pasta tianDe – zabraňuje problémům s dásněmi a vzniku zubního kazu

Bělicí zubní fyto-pasta tianDe na bázi dřevěného uhlí – zesvětluje zubní sklovinu

Fyto-sprej s propolisem pro svěží dech od tianDe – bojuje proti bakteriím

Fyto ústní voda tianDe – dodává svěží dech a zdraví dásním

 

Série výrobků od tianDe Dr. Taiga je určena pro ústní hygienu a obsahuje velmi účinné přirodní složky.
 

Tajka jsou sibiřské lesy, které se táhnou stovky až skoro tisíce kilometrů od západu k východu. V tajze jsou "šílené" teplotní výkyvy, které dosahují téměř 100°C a jsou zde schopny přežít jenom ty nejsilnější a nejpřizpůsobivější rostliny a stromy. Z toho důvodu je každá další generace těchto rostlin mnohem odolnější. V tajze rostou skutečně unikátní rostliny, které mají ohromující léčebnou sílu. TianDe z nich vybralo ty nejlepší a vytvořili sérii produktů pro ústní hygienu.

Zubní hygiena tianDe Dr.Taiga
Publikováno: , www.Kosmetika-TianDe.cz

Komplexní zubní fyto-pasta tianDe obsahuje éterický olej z jalovce, bílou hlínu, výtažek ze šalvěje a heřmánku a také aminokyselinu L-arginin. Tato zubní pasta zamezuje vzniku zubního kazu a problémů s dásněmi, posiluje zubní sklovinu, zlepšuje tonus dásní a dodává svěží dech.

Bělicí zubní fyto-pasta tianDe je vytvořena na bázi dřevěného uhlí. Ve složení produktu také naleznete koloidní stříbro, výtažek z bergénie a hodnotný jedlový a piniový olej. Produkt účinně zesvětluje zubní sklovinu, pomáhá odstraňovat plak od tabáku a kávy, předchází tvorbě zubního kazu a zubního kamene a dodává svěží dech. Ani jedna z těchto past NEOBSAHUJE fluor, parabeny, aromatizátory ani syntetická barviva.

Dalším produktem série Dr. Taiga tianDe je fyto-sprej s propolisem pro svěží dech. Tento produkt se nesnaží maskovat problém, ale naopak den za dnem zlepšuje stav dásní a sliznice dutiny ústní.

Součástí série je také fyto ústní voda s výtažky z bylin tianDe, která zajistí svěžest vašemu dechu na celý den.

 

Komplexní zubní fyto-pasta tianDe Dr. Taiga

- síla přírody pro pevné zuby

 

- Zamezuje vzniku problémů s dásněmi a vzniku zubního kazu;

- zpevňuje zubní sklovinu, zlepšuje celkový stav dásní;

- dodává svěží dech.

Je BEZ OBSAHU fluoru, parabenů, SLS, aromatizátorů a syntetických barviv!

Silné a zdravé zuby jsou poznávacím znamením úspěšného člověka. Pokud mají vaše zuby k ideálu daleko, je nejvyšší čas navštívit stomatologa. A jako prevenci problémů v dutině ústní použijte komplexní fyto-pastu Dr. Taiga od TianDe. Pasta založená na přírodním kaolinu (bílé hlíně) a výtažcích z rostlin z tajgy dodá vašim zubům sílu a zdraví a pomůže řešit problémy s dásněmi.

Mějte na paměti: je nezbytné navštěvovat stomatologa nejméně dvakrát do roka. A zuby čistit dvakrát denně. Dodržujte tato prostá pravidla a váš úsměv bude vždy přitažlivý.

Fyto-pasta neobsahuje takové látky, jakými jsou fluor, parabeny, SLS, aromatizátory a syntetická barviva.

Obsahuje přírodní tenzidy, které na zubní sklovinu působí velmi jemně. Přirozené aroma dodávají přírodní oleje a výtažky, a ne aromatizátory.

 

Aktivní složky ze samého srdce sibiřské tajgy

Přírodní kaolin (bílá hlína) – jemně odstraňuje zubní plak, zamezuje vzniku zubního kazu a problémům s dásněmi

Výtažek z jalovce – výborné antiseptikum, má dezodorační účinky

Výtažek ze šalvěje a heřmánku – mají protizánětlivé a uklidňující účinky

Aminokyselina L-arginin + citrát vápenatý – tvoří ochrannou bariéru a bojují proti vzniku zubního kazu

Bílá hlína neboli kaolin, svůj název získala v Číně od stejnojmenné provincie Kaolin. Tam lidé poprvé našli její bohatá naleziště.

 

Kaolin má absorpční schopnosti a výborně do sebe vstřebává nepotřebné látky z dutiny ústní, čímž zamezuje množení bakterií. Používání čisté bílé hlíny účinně léčí záněty dásní, dutiny ústní a také vnější i vnitřní poškození zubů a jejich kořenů. V lidovém léčitelství je kaolin považován za nenahraditelný při léčbě různých problémů v dutině ústní. Je žádoucí a vhodné jej používat preventivně.

V kvalitních zubních pastách je bílá hlína používána namísto křídy. Kaolin výborně čistí, bělí zuby, nepoškozuje zubní sklovinu a napomáhá odstranění zubního kamene.

 

Výtažek ze sibiřského jalovce je získáván ze stálezeleného drobného keře s nevelkými pichlavými jehličkami. Tato rostlina se odedávna používala v lidovém léčitelství všech severských národů. Například popel spálených větví jalovce se na Sibiři a na Aljašce používal jako prášek pro čištění zubů. Jalovec má ohromné antiseptické účinky, je to přírodní sterilizátor, a navíc dodává dechu příjemné svěží aroma.

 

Výtažek z heřmánku je odedávna využíván v lidovém léčitelství při léčbě velmi různorodých onemocnění včetně problémů v dutině ústní. Výluh z květu heřmánku má protizánětlivé účinky, snižuje krvácivost, předchází nákazám a působí antisepticky a dezinfekčně. Ve stomatologii se heřmánek lékařský používá při onemocněních dutiny ústní a krku. Je to výborný prostředek při léčbě stomatitidy a zvýšené krvácivosti dásní.

 

Výtažek ze šalvěje je známým přírodním léčitelem, který je schopen vyléčit celou řadu různých onemocnění. Síla rostliny je skryta v listech, které obsahují třísloviny, éterické oleje a alkaloidy. Výtažek ze šalvěje odstraňuje záněty, má antimikrobiální a celkově posilující účinek, snižuje krvácivost. Na Rusi šalvěj odedávna využívali při bolestech zubů, krvácivosti dásní a zánětech dutiny ústní.

 

Aminokyselina L-arginin + citrát vápenatý

Specialisté z Newcastle University (Velká Británie) a University of Michigan (USA) provedli výzkum, který dokázal, že aminokyselina L-arginin, která je součástí peptidů a bílkovin, může účinně zamezovat vzniku zubního plaku a tím i rozvoji různých onemocnění zubů a dásní.

 

Citrát vápenatý posiluje zubní sklovinu a tím snižuje citlivost zubů. Komplex těchto tvou složek vytváří dodatečnou bariéru proti choroboplodným bakteriím a chrání tak vaše zuby proti vzniku zubního kazu.

 

 

Bělicí zubní fyto-pasta na bázi dřevěného uhlí:

černá zubní pasta = bílé zuby!

 

- Zesvětluje zubní sklovinu, pomáhá odstraňovat plak od tabáku a kávy;

- předchází tvorbě zubního kamene a zubního kazu;

- dodává svěží dech.

Je BEZ OBSAHU fluoru, parabenů, SLS, aromatizátorů a syntetických barviv!

 

Vyrovná se bělost vašeho úsměvu bělosti prvního zimního sněhu? Gratulujeme, máte štěstí! A pokud ne, bělejšího úsměvu dosáhnete pomocí zubní pasty od TianDe. Bělicí zubní fyto-pasta na bázi dřevěného uhlí má sytě černou barvu, která při pravidelném používání zajistí vašim zubům přirozenou bělost. Díky dřevěnému uhlí a dalším složkám, které obsahuje, jemně čistí zuby a navrací zubní sklovině bělost, odstraňuje zubní plak od tabáku a kávy a také předchází vzniku zubního kazu a zubního kamene. Vyzkoušejte sílu černé zubní pasty!

Pasta neobsahuje takové složky, jakými jsou fluor, parabeny, SLS, aromatizátory a syntetická barviva.

Obsahuje přírodní tenzidy, které na zubní sklovinu působí velmi jemně. Přirozené aroma dodávají přírodní oleje a výtažky, a ne aromatizátory.

 

Aktivní složky pro sněhově bílý úsměv

Koloidní stříbro – zamezuje množení bakterií

Výtažek z bergénie – při parodontóze stahuje dásně

Dřevěné uhlí – bezpečně bělí zubní sklovinu, odstraňuje zubní plak způsobený čajem, kávou a tabákem, předchází vzniku zubního kamene

Jedlový a piniový olej – dodávají dlouhotrvající svěží dech, mají antiseptické účinky

 

Koloidní stříbro je výrazně baktericidní, antivirové, antifungální a antiparazitické. Částice stříbra, které mají antibakteriální vlastnosti, zabraňují vzniku zubního kazu, krvácivosti dásní a zánětu parodontu. Koloidní stříbro je suspenzí mikroskopických částic stříbra v destilované vodě. Bylo známo již před několika staletími jako přírodní antibiotikum – naši předkové používali stříbrné mince k uchování různých potravin. Jak dokazují nedávné studie, koloidní stříbro má schopnost potlačit růst dokonce i velmi rezistentních bakterií a virů.

Výtažek z bergénie je odedávna používán k výplachům úst při stomatitidě, zánětech jazyka a dásní, při kvasinkových onemocněních sliznice, při parodontóze a bolesti v krku. Získává se z rostliny bergénie, kterou v moderní medicíně poprvé použil v 19. století proslulý švédský lékař Carl Linné, jemuž byla poslána z Petrohradu. Do hlavního města Ruska se rostlina dostala ze Sibiře, kde byla po staletí používána v lidové medicíně.

Bergénie je rozšířená v horských a lesnatých oblastech Sibiře, Altaje a Sajan. Lidově bývá často nazýván mongolský čaj. Tak jako většina léčivých rostlin, z chemického hlediska má složité složení, ve kterém nejdůležitější místo zaujímají třísloviny, glykosidy, fytoncidy, glukóza, sacharóza, kyselina askorbová, železo, mangan a měď.

Dřevěné uhlí je ideálním prostředkem navracejícím zubům jejich přirozenou bělost. Využití dřevěného uhlí pro podobné účely sahá hluboko do historie. Před velkolepými plesy minulých století si okouzlující dámy vtíraly do zubů nadrcené částečky dřevěného uhlí, aby pak jejich zuby zářily jako perly.

Uhlí má dvě zásadní vlastnosti – sorbující (poutá na sebe) a abrazivní (brousí). Částečky uhlí jemně čistí zubní sklovinu bez toho, aby ji poškozovaly. Zubní plak odstraněný abrazivním třením je uhelnými částečkami absorbován. Je důležité a příjemné poznamenat, že bělost se zubům navrací v důsledku skutečného čištění, a ne díky chemickému bělení. 

Jedlový olej má jemně žlutý nádech a má typické svěží chladivé jedlové aroma. Jedle byla dříve známá svými hojivými účinky, používala se také při hojení ran a jako přírodní anestetikum. Tento strom roste v celé řadě zeměpisných šířek, zmínky o něm je možné nalézt u Hippokrata, ve staroruských zdrojích i poznámkách sibiřských léčitelů.

Tento výborný prostředek je využíván k výplachům dutiny ústní při parodontóze, stomatitidě a jiných onemocněních dásní a sliznice.

Piniový olej je přípravkem s unikátními léčivými vlastnostmi, který nemá obdoby ani přírodní, ani umělé. Získává se ze semen tzv. sibiřského cedru (pinie, piniových ořechů) způsobem studeného lisování. Má cenné léčivé, zdraví prospěšné a vyživující vlastnosti, organismus ho lehce zpracovává. Obsahuje velké množství vitamínů a minerálních látek. Piniový olej bývá nazýván lékem na všechny neduhy. S jeho pomocí léčitelé „postavili na nohy“ ty nejbeznadějnější případy.

Ve stomatologii piniový olej také našel své využití. Díky jeho stahujícím účinkům se používá při léčbě některých onemocnění dutiny ústní a při odstraňování otoků dásní.

 

 

FYTO-SPREJ S PROPOLISEM tianDe pro svěží dech

 

100% přírodní čištěný propolis .... Nejen osvěžuje dech, ale i odstraňuje příčinu nepříjemného zápachu!

Bez alkoholu. Na bázi vody.

Ekonomický: 250 stříknutí

 

Propolis

- Pečuje o dutinu ústní

- Bojuje proti choroboplodným bakteriím

- Lokální antiseptikum

 

Jste si vždy jisti svěžestí svého dechu? S pomocí fyto-spreje s propolisem bude váš dech vždy svěží. Fyto-sprej bojuje proti samotné příčině nepříjemného zápachu a problémů v dutině ústní – bakteriím. Fyto-sprej problém nemaskuje, ale každý den zlepšuje stav dásní a sliznice dutiny ústní.

Tento produkt účinně funguje díky propolisu z altajské tajgy. Ten je znám svými baktericidními a regeneračními vlastnosti. Pro zvýšení účinnosti jsme do spreje přidali parchu a bergénii.

Propolis je odedávna znám v lidové medicíně jako prostředek se širokým využitím. Léčitelé věřili, a ne bezdůvodně, že žvýkáním propolisu v jeho původní podobě je možné odstranit bolest v krku, a dokonce i vyléčit angínu. Aktivně je využíván i v oficiální medicíně – díky svým silným antiseptickým vlastnostem přispívá propolis k brzkému hojení ran. Sprej se používá nejen pro zajištění svěžího dechu, pro řešení problémů v dutině ústní, ale také jako lokální antiseptikum.

Fyto-sprej neobsahuje alkohol, je vyroben na bázi vody.

Díky praktickému rozprašovači je jeho použití velmi ekonomické. Balení obsahuje přibližně 250 stříknutí.

 

Aktivní složky pro svěží dech

Propolis:

- má antiseptické účinky – zamezuje množení choroboplodných bakterií v dutině ústní

- rychle napomáhá odstranění zánětů, má hojivé účinky

- silné přírodní anestetikum – je schopen dočasně výrazně snížit bolestivost zubů

Parcha – má příjemně nasládlou chuť, na dásně působí tonizačně

Bergénie – má protizánětlivé, hojivé a baktericidní účinky

 

 

Propolis je zvláštní látka, kterou produkují včely. Má jedinečné složení, které není podobné žádné jiné látce, a neméně jedinečné vlastnosti.

Ve skutečnosti jde o „včelí lepidlo“, látku, kterou produkují včelí dělnice. Propolis plní v úlu určité funkce, včetně:

- dezinfekce plástve, udržování sterility ve včelím obydlí;

- obalování cizorodých, potenciálně nebezpečných předmětů, které se dostanou do úlu.

Propolis má velmi složité chemické složení. Obsahuje 16 tříd organických látek. Skládá se z různých pryskyřic, olejů, alkoholů, bílkovin, ale také vosku, pylu, vitamínů, cukru a dalších složek. Propolis má jedinečnou vlastnost - dokonce i po zpracování za vysokých teplot nemění své kvality. To umožňuje z něj vyrábět širokou škálu produktů.

 

Díky jedinečnému složení „včelího lepidla“ vede použití preparátů s tímto včelím výrobkem k výraznému snížení pravděpodobnosti vzniku zubního kazu. Tato přírodní látka se také používá jako lokální anestetikum při léčbě dutiny ústní, dásní a zubů. Propolis je velmi účinný při odstraňování nepříjemného zápachu z úst.

 

Parcha je endemitem jižní Sibiře, roste pouze tam. Je to cenná léčivá rostlina, která je uznávána i oficiální medicínou, protože má mnoho zdraví prospěšných vlastností: tonizuje, povzbuzuje, celkově posiluje a stimuluje.  Kromě toho má příjemně nasládlou chuť a tonizuje dásně.

 

Výtažek z bergénie se odpradávna používá k výplachům úst při stomatitidě, zánětech jazyka a dásní, při kvasinkových infekcích sliznice dutiny ústní, při parodontóze nebo bolesti v krku. Je získáván z rostliny s botanickým názvem bergénie tučnolistá. V 18. století ji popsal a pojmenovat proslulý švédský lékař Carl Linné, jemuž byla poslána z Petrohradu. Do hlavního města Ruska se rostlina dostala ze Sibiře, kde byla po staletí používána v lidové medicíně.

 

Bergénie, jak už bylo řečeno, bývá lidově často nazývána mongolským čajem. Tak jako většina léčivých rostlin má z chemického hlediska komplikované složení, ve kterém nejdůležitější místo zaujímají třísloviny, glykosidy, fytoncidy, glukóza, sacharóza, kyselina askorbová, železo, mangan a měď.

 

 

Fyto ústní voda Dr. Taiga tianDe - Svěží dech a zdravé dásně!

 

- Předchází vzniku zubního kazu a parodontóze

- Bojuje proti bakteriím a nepříjemnému zápachu

- Dlouhodobě zlepšuje stav dásní a osvěžuje dech

Je BEZ OBSAHU alkoholu, chlorhexidinu, parabenů a SLS

Jak často se občerstvujete? A jak často plnohodnotně jíte? Po každém jídle mikroskopické zbytky potravin zůstávají mezi zuby, aniž byste je viděli. S jistotou ale můžeme říct, že tam jsou. A v ústech se začínají množit choroboplodné bakterie. Výsledkem je nepříjemný zápach z úst, periodicky se vracející zanícení dásní a rozvoj zubního kazu. Tomu všemu můžete předcházet jedinou prostou činností – po jídle používejte fyto ústní vodu Dr. Taiga. Díky svým aktivním složkám vám pomůže udržet svěží dech v průběhu celého dne a zabrání rozvoji problémů se zuby a dásněmi.

Ústní voda neobsahuje alkohol, chlorhexidin, parabeny ani SLS. Proč je to tak důležité? Protože časté používání preparátů na bázi alkoholu může vést k vysušování sliznice dutiny ústní. Nepříjemný zápach a disfunkce trávicího traktu patří mezi ty nejčastější následky. 

Chlorhexidin zase urychluje tvorbu zubního plaku, což je také nežádoucí.

 

Aktivní složky

Výtažek ze zimolezu – obnovuje rovnováhu přirozené mikroflóry dutiny ústní

Výtažek z vrbovky – zamezuje množení bakterií, působí protizánětlivě

Piniový olej – má baktericidní účinky

Mentol – osvěžuje dech

 

Výtažek ze zimolezu napomáhá rychlému hojení krvácivých dásní, má antiseptické a dezinfekční vlastnosti. Odpradávna se používá v lidové medicíně. A proč je zimolez ještě prospěšný? Jeho plody jsou velmi bohaté na monosacharidy, fenolické sloučeniny, mají vysoký podíl kyseliny askorbové a také jiných organických kyselin, vitamínů (především skupiny B), pektinů, tříslovin, mikro a makro prvků.

 

Výtažek z vrbovky je široce oblíbeným prostředkem pro léčbu mnoha neduhů na Rusi. Listy této rostliny sloužily jako skvělá náhrada čínského černého a zeleného čaje. Vrbovka úzkolistá, rusky nazývaná „Ivan-čaj“, pomáhá dodat energii na celý den bez kofeinu. Výtažek z vrbovky je využíván v mnohých kosmetických produktech. V dutině ústní působí proti množení mikrobů a protizánětlivě. Kromě toho silně působí na zanícené a poškozené dásně. 

 

Piniový olej, jak již bylo řečeno, je produktem s unikátními léčivými vlastnostmi, který nemá obdoby ani přírodní, ani umělé. Získává se ze semen tzv. sibiřského cedru (pinie, piniových ořechů) způsobem studeného lisování. Má cenné léčivé, zdraví prospěšné a vyživující vlastnosti, organismus ho lehce zpracovává. Obsahuje velké množství vitamínů a minerálních látek.  Díky jeho stahujícím vlastnostem se piniový olej využívá při léčbě některých onemocnění dutiny ústní a pro odstranění otoků dásní.

 

Mentol je složka esenciálního oleje z máty. Máta je rostlinou, jejíž různé části jsou lidmi využívány po staletí. Máta peprná je speciálně kultivovaná pro přípravu éterického oleje i jako léčivka. Existují důkazy, že už před 2000 let byl mentol znám v Japonsku, zatímco na Západě o tomto výtažku nejsou důkazy až do 18. století.  Mentol má jemně lokálně anestetické a antiseptické účinky. Při kontaktu s kůží a sliznicemi stimuluje chladové receptory a má příjemně osvěžující chuť.

 

 

 

Výrobky naleznete na těchto stránkách, ze kterých byly informace pro tento článek čerpány, a to www.tianDe.eu