Zažádejte si o slevu

Pro úspěšnou registraci je nutné uvést datum narození!
Zadejte prosím datum narození.
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro účely provedení registrace. S údaji bude nakládáno podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, i Nařízení (EU) 2016/679.
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení, informací o novinkách a dárkových programech.


Turmalínové koule na praní tianDe


Vkládám další zajímavé informace o TURMALÍNOVÝCH KOULÍCH, jak to vlastně funguje a jak správně používat  

Mohlo by Vás zajímat... EKOLOGICKÉ PRANÍ S TIANDE

Tiande není společnost, která nabízí pouze produkty pro zdraví a krásu, ale nabízí i ekologické produkty, které mají chránit zdraví nás, našich dětí a hlavně naší modré planety.


Turmalínové koule na praní tianDe
Publikováno: , www.Kosmetika-TianDe.cz

Chcete prát ekologicky nebo hledáte prací prášek pro citlivou pokožku? Turmalínové koule na praní splní více vašich požadavků na šetrné praní! V řadě produktů ECO-SPHERE můžete také najít další zajímavý produkt – ekologický mycí prostředek na nádobí Mýdlový oříšek.


Výhody ekologického praní pracími koulemi oproti běžným pracím práškům a avivážím:

– PRANÍ JE EKOLOGICKÉ, protože obsahuje pouze přírodní komponenty,zachováme vodní zdroje pro sebe a své potomky

– PRÁDLO NEDRÁŽDÍ CITLIVOU POKOŽKU, jedná se o antialergenní prací prostředek, určený pro citlivou pleť, nebo pro praní dětského oblečení

PRANÍ MÁ ANTIBAKTERIÁLNÍ – DESINFEKČNÍ ÚČINKY, protože modrá kapsle obsahuje granulky stříbra, které má dezinfekční účinky

– ODPADÁ NUTNOST POUŽÍVAT AVIVÁŽ, protože koule neobsahují žádné saponáty, jehož zbytky i po vyprání činí prádlo hrubým na dotyk, není tedy nutné do praní přidávat aviváž

– PRANÍ PRACÍMI KOULEMI JE LEVNÉ, protože prací koule vystačí cca na 400 pracích cyklů

– PRACÍ KOULE JSOU ŠETRNNÉ K VAŠÍ PRAČCE, protože změkčují vodu při pracím cyklu, takže pomáhají likvidovat a zabraňují usazování vodního kamene

– PRACÍ KOULE JSOU GENIÁLNĚ JEDNODUCHÉ, nemusíte už tahat těžké balíky pracích prášků domů
EKOLOGICKÉ KOULE neobsahují žádné A-PAL, fosfáty a jiné syntetické látky ze 100% se skládají z přírodních komponentů.ZELENÁ koule obsahuje granule turmalínu, zeolitu a kovů vzácných zemin. Turmalínové prací kapsle pracují na principu zvýšení rozpustné schopnosti samotné vody. Ekologické prací koule mění povrchové napětí vody, působí na vodu slabými střídavými elektromagnetickými poli, které vznikají při pohybu turmalínu v kapslích. Zeolit obsažený v kapslích má pórovitou strukturu, která je schopna výborně absorbovat všechny soli z vody.

Díky zeolitu je voda v pračce změkčená, protože obsahuje minimum solí. Prádlo je po vyprání jemné a vzdušné. Kovy vzácných zemin obsažené v kapsli na praní zvyšují vodivost vody.

MODRÁ prací koule navíc obsahuje stříbro, které má antibakteriální a dezinfekční účinky. Při praní s tímto ekologickým pracím prostředkem se vlákna tkanin nepoškozují a barvy textilu se nevypírají, textil je měkký a nadýchaný, odpadá nutnost používat aviváž.


ZÁSADY SPRÁVNÉHO POUŽÍVÁNÍ:
- Obě koule vkládáme přímo do pračky s prádlem
- Teplota vody nepřesáhne 60 °C, nejlépe prát na 40 °C
- Ždímáme na max. 600 otáček.
- Pračku prádlem nepřeplňujeme - jde o to, aby bylo dostatek vody.
- Při praní špinavého, hodně umaštěného nebo bílého prádla přidáme 1 lžíci ekologického "jaru" TianDe
Prát ekologickými koulemi je až 30x levnější, než běžnými pracími prášky a avivážemi.


Takže chcete-li zvolit zdraví a ekologii -volte prací koule TianDe
Chcete-li nakupovat výrobky tianDe se svojí zákaznickou kartičkou o více, jak 30% levněji, neváhejte nám napsat. Zákaznická kartička tianDe je vyřízena "ihned" a zdarma :)

Výrobek naleznete v eshopu zde:   Turmalínové prací koule tianDe