Zažádejte si o slevu

Pro úspěšnou registraci je nutné uvést datum narození!
Zadejte prosím datum narození.
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro účely provedení registrace. S údaji bude nakládáno podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, i Nařízení (EU) 2016/679.
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení, informací o novinkách a dárkových programech.


Transdermální fytonáplasti tianDe


Fytonáplasti TianDe jsou skvělé v tom, že můžeme zvládnout bolest bez léků. Náplasti působí přes kůži jako transdermální terapie, obsahují léčivé bylinky, a tak postupně pronikají do našeho těla, aniž by zatěžovaly játra, ledviny nebo žaludek. Výhodou je i to, že je můžeme kdykoliv z těla odlepit.

TianDe má více druhů náplastí.

Transdermální fytonáplasti tianDe
Publikováno: , www.Kosmetika-TianDe.cz

Stříhají se na proužky, před lepením se místo na kůži očistí lihem a stejně tak, jakmile náplast sundáte.

Před prvním použitím doporučuji rozhodně vyzkoušet malý kousek na nějaké části těla, neboť může nastat alergická reakce (úplně stejně, jako když jste například alergičtí na pyl nebo jiné alergie, které člověk může mít). Tohle je základ. Pokud náplasti používáte poprvé, zvolte kratší dobu a sledujte, jak vaše tělo a pokožka reaguje. Poslouchejte svoje tělo!

Doba lepení je 8-12 hodin, pak se udělá 4 hodiny pauza, aby se bylinky vstřebaly a můžeme znovu lepit. Jak jsem psala výše, po odlepení opět potřeme místo lihem, protože náplasti "tahají toxiny" z našeho těla. Pokud znovu lepíme, nalepíme kousek vedle. :)

Žádná fytonáplast se nesmí lepit na oblast štítné žlázy!

Nejsilnější je z fytonáplastí tianDe je náplast WUTONG (v překladu znamená "Bolest pryč"). Lepí se přímo na místo bolesti.

JIAN KANG náplasti jsou protizánětlivé a využijeme je hlavně při nachlazení a rýmě, kdy se lepí se na kořen nosu, na čelo. Dále je možné využít na jakýkoliv zánět. Já osobně si ji třeba lepím na hrudník, když mám kašel nebo když se mi klube opar, nalepím maličkatý čtvereček. Dá se prostě využít jakkoliv.

ZHUI FENG FORTE -  na těchto náplastech jsou zobrazeny terasy, které vypadají jako naše svaly. Pomáhají hlavně při svalových bolestech, při bolestech zad.

YAOSHEN FORTE - na obalu je vyobrazen vodopád. Tyto fytonáplasti se lepí nanpříklad při problémech s močovým měchýřem a ledvinami.

Každý člověk je jiný a na každého mají náplasti trochu jiné účinky. Já doporučuji, abyste si sami vyzkoušeli, které n áplasti Vám nejvíce vyhovují. Náplasti můžeme i kombinovat mezi sebou.

 

naše náplasti tianDe můžete najít na eshopu tianDe přímo zde:  FYTONÁPLASTI tianDe

 

Chcete-li nakupovat se slevou více, jak 30%, neváhejte nás kontaktovat :) Budeme se Vám věnovat.