Zažádejte si o slevu

Pro úspěšnou registraci je nutné uvést datum narození!
Zadejte prosím datum narození.
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro účely provedení registrace. S údaji bude nakládáno podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, i Nařízení (EU) 2016/679.
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení, informací o novinkách a dárkových programech.


TianDe pro děti - dětská kosmetika tianDe


TianDe myslí i na nejmenší.... S TianDe jsem se začala více seznamovat a kamarádit. Více jsem začala zkoušet, objednávat a poznávat. Proto mě jako maminku desetiměsíční holčičky samozřejmě začalo i zajímat, co všechno nabízí našim malým zázrakům o které se neustále staráme a byla jsem překvapená, že je toho tolik.

TianDe pro děti - dětská kosmetika tianDe
Publikováno: , www.Kosmetika-TianDe.cz

Moje holčička úplně nejvíc na světě miluje koupání. Jen výjimečně se stane, že vynecháme koupání. A to je vždy celá nesvá. Stačí, když řeknu, jdeme „ cáchy cáchy“a ona už ví a usmívá se. Miluje vodu a večerní koupání je prostě rituál. Taky to Vaše děťátka tak mají?
Právě proto jsem ráda, že i TianDe myslí na naši drobotinu a na výrobky pro nejmenší klade velký důraz a to především na jejich složení.  TianDe kosmetika pro nejmenší je vyrobena, tak aby vyhovovala i té nejjemnější a nejcitlivější dětské pokožce. Její složení a nápaditý design si tak můžete vychutnat společně s Vaším miminkem.


ŠAMPON – GEL NA TĚLO A VLASY BAMBY BAMBO
- jemná vůně
- krásně vytváří pěnu
- šetrně čistí vlay
- nezpůsobuje podráždění
- vlasy se po umytí nezacuchávají
- obsahuje heřmánek, (který zklidní dětskou pokožku, dodá vlasům hebkost, jemnost, sílu, a lesk)
- Neobsahuje sulfáty, barviva ani parabeny
- neštípe do očí

Zkušenosti zákaznic z facebookové skupiny
M. K. - U nás ano. Fakt hodně jemná vůně, dětem se líbí obal, mě zas obsah dávám jako pěnu a na tělo, na vlásky máme intim gel a šalvěj.

Pechová - Také máme a super ... teď jsem objednala již další jelikož děti chtějí jen ten .. voní opravdu slabě příjemně, a hlavně malý má atopický ekzem který mu vylejza jen přes zimu a teď je úplný klid od té doby co se koupe jen v tomto.

Tiande myslí, ale i na zdravý chrup dětí. A pro ně má ve své nabídce zubní pastu s medvítkem. Nečekejte až přijde zoubková víla.

ZUBNÍ PASTA PRODENTAL Junior
- vhodná na první mléčné zoubky, ale i na stálý dětský zub
- zoubky vyčistí
 - účinná proti vzniku zubního kazu
- neškodná v případě spolknutí
- neobsahuje paraben ani fluor
- má osvěžující jablečnou chuť  a příjemnou vůni
- šetrně a efektivně čistí sklovinu a ústní dutinu
- pomáhá proti zubnímu plaku


Zkušenosti zákaznic z facebookové skupiny
Andrea píše – že jejímu staršímu synovi se udělala v puse vyrážka. Sledovali po čem by to mohlo být a zjistili, že to bylo po běžné, dětské zubní pastě z drogerie. Proto vyzkoušeli pastu od TianDe a syn si ji oblíbil.

Maminka píše používám od 3 let mladšího syna úplně v pohodě :-) Naopak po pastě z drogerie určené pro věk 0+ se klukům osypávala pusina. Takže TianDe pasty už teď děti používají všechny - chodí i na ty moje dospělácké!


ZUBNÍ KARTÁČEK PRODENTAL JUNIOR
- tento zubní kartáček je určen pro děti od 6 let
- má speciální ultra měkké štětinky díky kterým se dostane i do těch méně dostupných míst
- šetrně odstraňuje zubní povlak
- hlavice kartáčku lze samostatně vyndat a poté vyvařit, takže ji lze použít opakovaně
- speciální ergonomický tvar umožňuje pohodlé držení v ruce
- dlouhá životnost kartáčku

Zkušenosti z facebookové skupiny
Rena píše - Tak jsme najeli i na zubní kartáčky... malá si vybrala modrý a už si ho vybalila, byť ten minulý ještě nebyl zrovna k vyhození... škoda,že jsem ji nenatočila -ty reakce... tak si čistí chvili a pak kartáček vyndá a prohlíží si ho a řiká: "to je teda úplně jiné" "to je, to je ...takové...dobrééé"  :-D  :-D tak fajn, spokojena. Pasty dokoupíme-až bude potřeba

Monika - Taky mame.lepsi kartacky jsem nemela.jsou proste bomba.i na rovnatka se pouzivaji super

Jana - Kartáček na zuby pro děti
Včera mě pobavila opět moje skvělá vnučka, milující Tiande. Moc si zakládá na tom, že ačkoli má 9 et, má vlastní samostatnou poličku v koupelně, kde má svoje pěstící poklady.
Říká svojí mamince:" Mami, víš, od té doby, co mi dala babička kartáček a pastu od Tiande, tak už to čištění vůbec nešidím a čistím si zuby přesně podle toho videa, co nám pouští u pana doktora (zubaře). "
Tak to mám opravdu velkou radost, že Tiande produkty inspirují i naše děti, které, jak věřím, budou nad svým zdravím přemýšlet ještě více, než my.  :-)A z toho mám velkou radst.

 

 Všechny výrobky naleznete na našem eshopu zde: VÝROBKY TianDe pro naše děti

 TianDe pro děti

Autor článku: Míša Kuncová :)