Zažádejte si o slevu

Pro úspěšnou registraci je nutné uvést datum narození!
Zadejte prosím datum narození.
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů.

Perlový pudr TianDe


Ověřený unikátní produkt od tianDe - PERLOVÝ PUDR TianDe.

Perlový pudr TianDe je 100% čistý. Vyrábí se z přírodních říčních perel. Obsahuje komplexní minerály a stopové prvky s velkým obsahem vápníku i esenciální aminokyseliny. Hlavní účinnou složkou je přírodní vápník. Další účinné složky jsou významné podíly draslíku, hořčíku, železa, zinku, mědi a chromu. V tradiční čínské medicíně se používá po mnoho tisíc let jako prostředek zmírnění procesu stárnutí a "prodloužení života".

Perlový pudr TianDe
Publikováno: , www.Kosmetika-TianDe.cz

A co můžeme doporučit na základě zkušenosti našich zákazníků a uživatelů perlového pudru?

Perlový prášek vykazuje protizánětlivé a antialergické účinky, zabraňuje zadržování vody, a proto jej používáme při různých zánětlivých procesech v lidském těle a také při atopických dermatitidách, hůře se hojících jizvách, jizvy po popáleninách a jiných poraněních kůže.

Perlový prášek /pudr/ má jinový charakter – chladí a čistí především dráhy srdce, ledvin, jater, plic a sleziny - tedy klíčová energetická a funkční centra a uvádí je do rovnováhy.

Obsahuje množství minerálních látek a aminokyselin v té nejlepší přirozené kombinaci a postupně je uvolňuje do organismu, a tím se násobí jeho efekt. Je to adaptogen bez vedlejších účinků.

Je zcela rozpustný a stravitelný, umožňuje dokonalé vstřebávání a využitelnost, nedráždí sliznice žaludku ani střev.

Samozřejmě vnitřní užívání perlového pudru je jen na Vašem uvážení. V ČR má certifikát jako Rozpustná maska - Perlový pudr - ale spoustu z nás užíváme vnitřně :)Díky vysokému obsahu vápníku a dalších minerálních látek v oraganické formě perlový prášek:

– je velice vhodný pro osoby trpící řídnutím kostí /osteoporozou.
– pozitivně působí na psychiku – nespavost, neurózy, únavový syndrom, skleslost, neklid, přehřátí, stres
– zlepšuje stav cév a srdce – je vhodný zejména při vysokém TK, kornatění cév, chudokrevnosti, angině pectoris, srdeční slabosti, infarktu, křečových žilách
- vhodný proti stárnutí organismu, artritickým a revmatickým onemocněním, bolestem páteře, kloubním problémům
– při zánětech dýchacích cest, včetně alerg. reakcí, zánětu středního ucha, krvácivosti očních cévek, šedému zákalu, cukrovce, proti kožním nemocím, akné, krvácivost dásní, aftům
– vynikající na pleť proti tvorbě vrásek.

PERLA obsahuje perlitový protein – lehce vstřebatelný, který lze použít jako základní stavební materiál pro naše VLASY, NEHTY, které na 97 % sestávají z proteinů.

Perlový protein je bližší i pro naše vlasy a nehty, než rostlinný a živočišný.

Podporuje tvorbu ženských hormonů, to znamená ochranu před stárnutím, zvláčňuje kůži a reguluje pH těla .

Dnes ty nejlepší salony krásy jižní Asie a Evropy řeší s pomocí perlového prachu většinu kosmetických problémů …
napomáhá:
• vrátit vlasům sílu, lesk, pevnost a hustotu
• zpevňovat nehty
• vyhlazovat vrásky
• čínští lékaři i dnes předepisuji perly pro vnitřní použití jako anti eaging

Další způsob použití :

1. MASKA:
- smíchejte pudr s trochou vlažné vody nebo mléka, můžete přidat i med a rovnoměrně naneste na obličej, případně další části těla.
- během působení masku pravidelně vlhčíme rozprašovačem, aby úplně nezaschla
- za 30 minut smyjte čistou vodou
- opakujte 2 x týdně při problémech,
preventivně 1 x týdně

2. PUDR – po večerním umytí naneste pudr na čistou a suchou pokožku a smyjte příští den ráno. Během spánku dochází k bělení, zvýší se pružnost pokožky, optimalizuje se stav pokožky - mastná pokožka se odmastí suchá promastí

3. ČIŠTĚNÍ PLETI – smícháme perlový pudr s čistícím mlékem, naneseme na obličej, namasírujeme a smyjeme čistou vodou. Suchou pokožku umyjeme čerstvým mlékem

4. PEELING – suchý pudr naneseme na suchý obličej, promasírujeme a smyjeme čistou vodou

5. KOUPELE – 150 g pudrového prášku dáme do teplé vody, 15 – 20 minut, 1 – 2 krát týdně

6. HOJENÍ RAN – pro urychlení zahojení rány rovnoměrně posypeme perlovým pudrem

7. PROLEŽENINY – rovnoměrně naneseme na povrch kůže – neumývá se – vstřebá se

8. ZUBY – napomáhá bělení a zpevnění zubů - naneseme pp na vlhký zubní kartáček místo zubní pasty nebo s pastou. Zuby čistit 1 – 2 minuty. Nebo vyčistíme zuby normálně pastou a potom zuby potřeme perlovým práškem a už neoplachujeme.

9. BĚLENÍ – perlový pudr má bělící účinek na pokožku, zastavuje tvoření hnědých skvrn a postupně je odstraní ( pokud již vznikly).

DÁVKOVÁNÍ :
maximální dávka pro vnitřní použití je cca 0,9g !! perlového prášku denně /propočítáno s průměrnou tělěsnou hmotností cca 75 Kg/, tj. na špičku nože nebo lžičky rozpustit ve vodě a vypít nejlépe ráno na lačno.

Dětem odvodíme v průměru na polovinu, tj v 0,4 až 0,5g denně - perlový prášek mohou i děti, hlavně na noc, kdy se vstřebává vápník do kostí, na zpevnění konstrukce kosterní soustavy.

(užití perlového pudru vnitřně je na vlastní odpovědnost, sdílíme zde zkušenosti našich zákazníků a kolegů, kteří perlový pudr užívají vnitřně)