Zažádejte si o slevu

Pro úspěšnou registraci je nutné uvést datum narození!
Zadejte prosím datum narození.
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů.

Detoxikační náplast tianDe Master Herb


DETOXIKAČNÍ NÁPLAST Master Herb
DETOXIKACE - Proč zbavovat tělo toxinu ?
Proč používat detoxikační náplasti TianDe ?

Existuje mnoho způsobů detoxikace. Většina z nich souvisí s omezením příjmu potravy (dieta, hladovění) nebo zahrnuje radikální metody očisty (klystýr, laxativa apod.)

Rychlé životní tempo, nepřetržitý stres, nedostatek času je obtížné spojit s dietami a zdlouhavými procedurami.

TianDe nám nabízí jednoduchý způsob očisty, a to pomocí detoxikačních náplastí Master Herb, a to
= časově nenáročný
= bez hladovění, diet a klystýrů.

Detoxikační náplast tianDe Master Herb
Publikováno: , www.Kosmetika-TianDe.cz


Nalepí se na chodidla před spaním (do 21:00 hodin !!! ... né později - souvisí s čínskou medicínou a orgánovými hodinami ... ), pracují, zatímco vy spíte.

Německý vědec Hans Heinrich Reckeweg v roce 1940 formuloval teorii homotoxikologie, podle které se na zanesení organismu odpadními látkami pohlíží jako na hlavní důvod všech nemocí ...
Mimochodem, tento pohled na toxiny má také Ayurveda, která nazývá nemoc „touhou organismu zbavit se toxinů“.

Podle Reckwegovy teorie homotoxikologie existuje 6 FÁZÍ INTOXIKACE ORGANISMU a v závislosti na stupni znečištění se u člověka projevují různé nemoci.

První TŘI FÁZE vědec definuje jako zanesení tkání a ty další 3 FÁZE pak jako zanesení na buněčné úrovni.

1. Fáze vyčlenění - vyčlenění všech druhů toxinů z tkání v procesu metabolismu. V této fázi organizmus je ještě schopen zátěž zvládnout.

2. Fáze reakce nebo odpovědi na hromadění toxinů - patologicky zvýšená produkce všech druhů toxinů. Může nastat horečka, rýma, kašel, pocení, průjem, objevit se hnis, bolesti atd.

3. Fáze akumulace a přerozdělování velkého množství toxinů - snadné hromadění toxinů v podobě obezity, vzniku lipomů, myomů, ateromů, polypů, hemeroidů apod.

4. Fáze nasycení - projevuje se subjektivními příznaky. Objektivní příznaky jsou ojedinělé, proto se stanovuje všeobecná diagnóza: vegetativní dystonie, migréna, dřívější nástup menopauzy, metabolické poruchy, osteochondróza páteře.

5. Fáze degenerace, rozpadu - v této fázi objektivní projevy jsou také nevýznamné, ale projevují se pozitivní výsledky laboratorních testů. Dochází ke vzniku sekundárních poruch: atrofická rinitida, paréza, atrofie očního nervu, cirhóza, a další.

6. Fáze malignity - v této fázi vznikají onkologická onemocnění a všechny toxiny působí komplexně.


Moderní výzkumy potvrdily, že detoxikace je potřebná: Odstranění toxinů až 3 násobně zvyšuje příznivý účinek diety a cvičení, kosmetických ošetření, užívání potravinových doplňků a léků.

Proto, pokud se dlouho, ale neúspěšně snažíte zhubnout, zlepšit stav své pokožky, vlasů a nehtů nebo se zbavit chronických onemocnění, s největší pravděpodobností jste nezačali tím správným krokem…

Chcete být zdraví ?
Chcete se dobře cítit a vypadat ?
Chcete se cítit skvěle ve svém vlastním těle ?

Potom je na místě dopřát svému tělu očistu, vyhnat jedy z těla, ulevit přetíženým orgánům ... zkrátka a dobře dopřát si detoxikační kůru a tělu pomoci.

Protože, a na to nesmíme zapomínat, naše tělo není postaveno pro likvidaci dnes používaných látek, to co nevytvořila příroda na to zkrátka tělo není uzpůsobeno, nezná tyto látky a neumí se s nimi úspěšně vypořádat ...

Začněte hned .. objednejte si detoxikační náplasti. Chcete více informací ? Potřebujete poradit s délkou programu či vhodnosti použití.Pokud cítíte únavu, špatně spíte ? Cítíte bolesti v kloubech, zádech, bolesti hlavy či v krku ?

Pálí Vás žáha, máte ekzémy a jiné kožní problémy nebo alergie ?

Potřebujete očistit své tělo od toxinů, zvýšit imunitu, dodat energii a zlepšit metabolismus !!!


Pomůžou Vám naše DETOXIKAČNÍ NÁPLASTI z řady Master Herb
Kvalitně absorbují toxiny z Vašich orgánů, mají silný antioxidační účinek a eliminují různé nežádoucí látky, které se nám do těla průběžně dostávají ...
Očistu podpoříte i našim bylinným čajem s OSTROPESTŘCEM MARIÁNSKÝM
, který má příznivý účinek na trávení, pomáhá k přirozené obranyschopnosti, k normální činnosti jater a udržuje normální hladinu cukru v krvi,
také podporuje normální funkci močových cest, žlučníku a napomáhá k duševní rovnováze a klidnému spánku.


Co jsou detoxikační náplasti TianDe?
Detoxikační náplasti jsou sáčky obsahující účinné látky, které se prostřednictvím náplasti připevňují na chodidla.

Látky, které sáček obsahuje, se vstřebávají pokožkou do těla, kde pomáhají odstraňovat škodlivé látky (toxiny). Po těle jsou roznášeny lymfou.
Nejen však absorpční látky obsažené v náplastech škodlivé látky vstřebávají,
ale jsou po dobu detoxikace vylučovány i svými přirozenými cestami.

Změna barvy náplastí – podvod ?
Rádi bychom uvedli na pravou míru nekvalifikované komentáře,
které můžete na téma detoxikačních náplastí najít na internetu.
Změnu barvy použité náplasti nelze považovat za měřítko míry detoxikace.
Tato změna barvy je způsobena kontaktem vlhkosti s přírodními látkami obsažených v náplasti. Neznamená to však, že jsou detoxikační náplasti podvod!

Známkou úspěšně probíhající očisty organismu (celkové detoxikace) je postupné vymizení vašich symptomů.

Účinnost detoxikačních náplastí dokazují opakované nákupy našich spokojených zákazníků.

Použití detoxikačních náplastí je jednoduché a pohodlné.

Detoxikační náplasti se přilepí na chodidlo, případně na bolavé místo (cílený detox) Maximálního účinku lze dosáhnout kombinací, kdy se náplast přilepí na bolavé místo i příslušný reflexní bod na chodidle. Náplasti musí být v kontaktu celou svojí plochou s pokožkou.

Přilepené by měly být alespoň 6–8 hodin, nejlépe přes noc.

Minimálně po dobu detoxikace je nutné omezit přísun škodlivých látek do organismu, což znamená vynechat potraviny s dlouhou trvanlivostí,
zejména uzeniny, omezit masné a mléčné výrobky a eliminovat kouření a alkohol.

Symptomy zanesení organismu toxiny můžou být:
= Bolesti hlavy, pohybového aparátu.
= Zácpa.
= Průjem.
= Nevolnost po jídle.
= Pálení žáhy.
= Astma.
= Ekzémy a jiné kožní problémy.
= Únava.
= Záněty.
= Alergie.
= Přibývání na váze jako důsledek špatné funkce jater (tzv. pomalý metabolismus).
= Úbytek svalové tkáně v důsledku zhoršeného trávení.
= Bolestivá menstruace.
= Psychické problémy, jaké jsou výkyvy nálad až deprese.

Tyto symptomy, kterých je nekonečná řada, můžeme přirovnat ke kontrolce v autě. Symptomem nám tělo říká, že je na čase něco změnit, vyčistit !

Řešení těchto problémů je zdánlivě jednoduché. Pokud některé z těchto příznaků máme, základním řešením je detoxikační kúra čili očista organismu. Jako první bychom se měli zaměřit na očistu jater.

V současnosti je nepřeberné množství produktů, které slibují detoxikaci.
Doporučuje se alespoň 10ti denní kúra

Jistě Vám pomohou detoxikační náplasti TianDe ... ideálně v kombinaci s našimi bylinnými čaji...

Princip fungování
**************
Často se mě klienti ptají, jak fungují detoxikační náplasti a jestli je vůbec možné, aby se tímto způsobem detoxikoval organismus. Funkčnost detoxikačních náplastí je ověřená staletími a vychází z tradiční čínské medicíny.

Nedůvěru vyvolává většinou neznalost principu jejich fungování

Z pohledu tradiční čínské medicíny chodidla našich nohou - to jsou malé kopie organismu. Jsou na nich soustředěny reflexní zóny, které jsou projekcí všech orgánů, a více než 60 aktivních bodů. Západní vědci spojují chodidla s vnitřními orgány prostřednictvím množství nervových zakončení, která se na chodidlech nachází.

Působením na určitá místa na chodidlech lze zmírnit a dokonce odstranit bolesti v různých částech těla.

Podle teorie tradiční čínské medicíny se na chodidlech „koncentrují“ toxiny z lidského organizmu. Z tohoto důvodu je třeba při detoxikaci účinně působit právě na tuto část těla.

Velkou chybou je například spojovat zabarvení náplastí s mírou úspěšnosti detoxikace. Zabarvení náplastí není měřítkem, ale pouhou reakcí vlhkosti s látkami obsaženými v pytlíčcích.

Známkou úspěšně probíhající detoxikace je postupné vymizení symptomů (únava, bolesti hlavy, nevolnosti, nachlazení apod.)

V sáčcích, které se lepí na chodidla, jsou obsaženy extrakty přírodních látek, které mají schopnost absorbovat toxické látky z těla přes kůži. Náplast pracuje prakticky na stejném principu jako strom, který získává svými kořeny ze země vodu a živiny v ní obsažené mnohdy až do výšky několika desítek metrů. Tento systém výživy je postaven na principu osmotického tlaku, díky němuž rostliny dokáží ze země přijímat to, co potřebují.
A naše náplasti pracují velmi podobně.

Proč chodidlo? Dlaně a chodidla jsou místy s největším počtem reflexních bodů. Ty fungují na systému meridiánů (kanálů), které propojují jednotlivé orgány a části těla. Přičemž právě na chodidlech najdeme nejvíce nervových zakončení (více než šedesát reflexních bodů).

A jak tedy náplast funguje? Její aplikace vyvolá zahřátí, aktivaci a otevření pórů kůže. Tím se urychlí proces vylučování toxických látek. Působením všech složek obsažených v pytlíčcích dochází současně k narušení atomů vody v organismu, čímž se spouští čistící proces.

Toxické látky se mnohem rychleji vylučují z krve a lymfatickým systémem odcházejí pryč. (Nejen do náplastí.) Pro zjednodušení si náplasti představte jako motor auta. Ten nastartuje celý systém a spodiny odcházejí pryč výfukem.

V našem případě jsou vylučovány toxické látky při detoxikaci (nastartování) potními žlázami po celém těle, dále močí a stolicí.


AKTIVNÍ LÁTKY:
Extrakt z bambusové třtiny - dokáže vytáhnout toxiny z povrchu kůže, urychluje detoxikaci a regeneraci buněk

Semena buku lesního - mají stahující a antiseptický účinek, aktivují proces odstraňování odpadních produktů

Pomeranč hořký - urychluje látkovou výměnu, celkově posiluje

Chitin - výkonný přírodní magnet, který absorbuje toxiny vylučované v organismu - odpadní látky, soli a těžké kovy

Fazole adzuki - zbavuje organismus toxinů, pomáhá odstraňovat nadbytečnou tekutinu.


Detoxikace se doporučuje 2x ročně (pro zbavení tela přebytků a posileni velkove imunity, nebo také v případě, že cítíte únavu, nebo se o Vás pokouší nachlazení apod


Výrobek naleznete zde: DETOXIKAČNÍ NÁPLASTI TianDe
Máte-li jakýkoliv dotaz, volejte tel. 728 339 039 nebo nás kontaktujte na Facebooku :) Budeme se Vám věnovat.

Hezký den přeje tým tianDe-katalog.cz

Detoxikační náplasti TianDe, kosmetika TianDe

Detoxikační náplasti TianDe, kosmetika TianDe
Detoxikační náplasti TianDe, kosmetika TianDe