Katalog TianDe

Katalog TianDe je plný úžasných výrobků kosmeceutiky TianDe. TianDe je unikátní svým složením i účinností.

Ktalog na Facebooku.

Také je možné mrknout přímo na stránky KATALOG TianDe a tento si prolistovat.

V případě zájmu o naše výrobky nás neváhejte kontaktovat.

Můžete mít svoji vlastní zákaznickou kartičku na slevu 35% bez ohlednu na výši objednávky, a to zdarma.

Je možné ji použít pro vlastní potřebu, vlastní nákupy – kdykoliv si vzpomenete nakupovat a nebo začít s námi spolupracovat například na manažerské pozici. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Náš tým TianDe se Vám velmi rád bude věnovat.

tianDe katalog 2017
Katalog TianDe 2017

 

Kosmetika TianDe je vyráběná podle tradiční čínské medicíny, avšak moderními způsoby zpracování. Představujeme unikátní kosmetiku, vyráběnou tradičními postupy čínské medicíny, přičemž využíváme nejnovějších vědeckých poznatků a pokročilé moderní technologie.

TianDe má velmi rychlý účinek, a blahodárně působí na naši pleť pomocí látek, které prostupují do hloubky. Dovede stimulovat k činnosti naše vlastní buňky, a to i když jsou už tzv. „spící“. Naše kosmeceutika dovede doslova tyto buňky „probudit“ a aktivovat tak, aby zase začly „pracovat“.

TianDe obsahuje spoustu účinných přírodních látek, jejichž účinek je potvrzen v tradiční čínské medicíně už po tisíciletí a má energetický náboj…   TianDe kosmetika dovede „nabít“ pleť i jedince velkou energií, a to hned poprvé a její účinek je znát již při prvním ošetření pleti.

TianDe využívá jen velmi kvalitní suroviny, a to rostliny,  které jsou pěstované v ekologicky čistých oblastech Číny, Altaje a Tibetu v přírodních podmínkách. Rostliny jsou sbírány a vybírány školenými lidmi. Sbírají v určitých obdobích dle lunárního kalendáře.

Voda, kterou tianDe používá, se získává z minerálních pramenů a hlubokého moře.

Každý výrobek TianDe má ve svém složení vzácné přírodní ingredience z léčivých rostlin (ženšen, lotos, zázvor,  laminaria…), éterické oleje   (z ylang ylang, z jasmínu, z rozmarýnu, z mandlí…), unikátní složky živočišného původu (hadí tuk, ovčí placenta, žraločí chrupavka, kolagen…), minerály (stříbro, perly, zlato,  křemík…).

Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou!

Pokud by se Vám naše výrobky zalíbily natolik, že byste je chtěli prodávat dál, neváhejte nám napsat 😉

Rádi Vás přivítáme v našem TianDe týmu a budeme se Vám plně věnovat.

TianDe svým zákazníkům i obchodníkům nabízí jednu z největších provizí, které u kosmetiky v České republice jsou…